Rekomendowane odpowiedzi

Czatbox został zmodyfikowane. Próba napisania w nim wiadomości zawierającej takie słowa jak: ban, vip, admin, cheater, serwer - spowoduje wyświetlenie komunikatu:

image.png

Dziękuję za sugestie @widelec, @Zavebe, @Dop35muggler.

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na telefonie to wyglada tak, niżej juz zjechać nie mogę, aby przeczytać co dalej a nie wspomnę juz o naciśnięciu OK.

16B95425-465C-4EE5-82CB-EB07C5E32DBD.jpeg

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, N3xus napisał:

Na telefonie to wyglada tak, niżej juz zjechać nie mogę, aby przeczytać co dalej a nie wspomnę juz o naciśnięciu OK.

16B95425-465C-4EE5-82CB-EB07C5E32DBD.jpeg

Może @LoveMe na to popatrzy potem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@N3xus Korzystasz z przeglądarki standardowej w telefonie ? ja kiedyś miałem problem z podobną rzeczą w plemionach, nie mogłem przewijać, ale na przeglądarce "chrome" działało normalnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, Raafaaaalm napisał:

@N3xus Korzystasz z przeglądarki standardowej w telefonie ? ja kiedyś miałem problem z podobną rzeczą w plemionach, nie mogłem przewijać, ale na przeglądarce "chrome" działało normalnie. 

U mnie tak się właśnie dzieje na chrome :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Chrome i Safari jest to samo. Wiec to nie problem przeglądarki.

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze jedna sprawa odnośnie czatu.

Chodzi o to, że na telefonie nie mogę przewijac tekstu wpisanego w boxa, jeżeli jest dłuższy niż wcześniej wspomniane pole.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kluby zostały wyłączone - ze względu na istniejącego buga (którego opiszę poniżej) oraz bardzo małe zainteresowanie nimi

Bug: osoby posiadające uprawnienia pełnego moderatora po wyłączeniu im tej grupy wciąż mają dostęp do tematów w prywatnych (zamkniętych) klubach, które widzieli wcześniej - jako moderatorzy. Wygląda to tak, jakby ktoś w IPB zapomniał dopisać funkcji odbierającej wszystkie uprawnienia w klubach. Jakoś bardzo mnie to nie dziwi, bo funkcja klubów w ogóle pojawiła się w IPB stosunkowo niedawno.

Dzięki za zgłoszenie buga @TzarPutin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tel nie ma sniegu :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, N3xus napisał:

Na tel nie ma sniegu :(

Śnieg na telefonie pojawi się gdy wyjdziesz na pole. Tak miało być z założenia - aby zachęcić użytkowników do wychodzenia z domu.

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas, podczas którego kolejne posty danego użytkownika w tym samym temacie będą łączone został wydłużony do 24 godzin (było 6 godzin).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawione cytaty - teraz będzie widoczne maksymalnie 5 linii cytatu (z możliwością rozwinięcia) zamiast całości.

Przed

przed.png

Po

po.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to błąd, czy tak miało być. Podczas edycji postu kiedy zechcemy kogoś zacytować to cytat nie pojawia się w okienku edytowanego postu - tylko jako nowa odpowiedź do tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, N3xus napisał:

Nie wiem czy to błąd, czy tak miało być. Podczas edycji postu kiedy zechcemy kogoś zacytować to cytat nie pojawia się w okienku edytowanego postu - tylko jako nowa odpowiedź do tematu.

Obawiam się, że z tym nie da się nic zrobić - tak chyba chcieli autorzy IPB. Polecam CTRL+A, CTRL+C, CTRL+V :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba będzie :D No nic trudno ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na telefonie (Chrome) nie wyświetlają się sygnatury mimo zaznaczonej opcji w ustawieniach konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, root napisał:

@Siudzix Wydaje mi się, że na telefonie tak ma być. A na jasnym stylu działają?

Nein. Ok, jak ma tak być to jakoś przeżyję =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez  root
      Cześć!

Wkurza Was że ktoś spamuje w tematach przywitań, forumowych grach typu skojarzenia, czy reklamach? Przygotowałem dla Was kanał aktywności bez działu Hydepark.
      Klikamy w link. Klikamy ptaszek Ustaw jako domyślny. Gotowe! Od teraz:
      - po wejściu w zakładkę Aktywność na urządzeniu mobilnym nie zobaczycie już tematów z działu Hydepark
      - na komputerze zobaczycie przycisk Aktywność bez Hydeparku, którego możecie używać zamiast zakładki Aktywność:

- nie będzie też widać rejestracji nowych użytkowników, zmian avatarów i tym podobnych drobiazgów  
      Jeśli jednak chcecie widzieć jakieś podforum z Hydeparku, po wejściu w link z filtrem wystarczy kliknąć Typ zawartości -> koło zębate przy Tematy -> kliknąć listę -> zaznaczyć interesujące nas forum (np. Rowery) -> wrócić do góry strony -> kliknąć Zapisz jako nowy kanał -> nadać mu nazwę i ustawić jako domyślny.

Kanały aktywności można zmieniać po kliknięciu Aktywność -> Moje kanały aktywności - zatem możecie zapisać ich kilka i zmieniać sobie w zależności od humoru.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

• Przez  root
      Z kim współpracujemy
      Pukawka.pl - Hosting serwerów gier streamerzy - zarówno ci znani jak i początkujący, którzy w jakiś sposób się wyróżniają  
      Z kim możemy współpracować
      ze stronami o tematyce: gamingowej, e-sportowej itp. z youtuberami, streamerami, profesjonalnymi graczami z sieciami serwerów z grafikami z serwisami hostingowymi  
      Z kim NIE będziemy współpracować
      z serwisami w trakcie tworzenia ze stronami hazardowymi z osobami o złej reputacji  
      Jak podjąć z nami współpracę
      Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, koniecznie skontaktuj się z naszym managerem! Opisz co możesz nam zaproponować i czego oczekujesz w zamian.

Aktualnie naszym managerem jest @Dop3. W sprawie współpracy, prosimy kontaktować się z nami przy pomocy:
      Steam'a PW na forum Facebook'a Jeśli chcesz skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, prosimy najpierw o kontakt jedną z wymienionych metod - tam otrzymasz adres e-mail.
    • Przez  root
      Cześć!
      Potrzebuję kilku ochotników do używania wyłącznie jasnego stylu na forum przez tydzień.
      Może @Zimbabwe, @LoveMe, @LadyMarmolada? O @LadyMarmolada już się zgłosiła, dzięki! Ktoś jeszcze?
      Po tygodniu napisalibyście o swoich odczuciach - dlaczego wolicie jasny/ciemny, czy zmieniło się Wasze nastawienie po kilku dniach itp. itd.
    • Przez  root
      Postanowiłem w końcu utworzyć temat w którym będziemy archiwizować wszystkie zmiany wprowadzane na serwerach.  Do tej pory o niektórych zmianach pisaliśmy sobie w dziale adminów, teraz wszystkie będą dostępne dla graczy. Przynajmniej taki jest plan.
      W pierwszym poście pojawi się podział na serwery - informacje dla każdego serwera będą aktualizować moderatorzy (data, zmiana). Poniżej w postach również pojawią się zmiany i można będzie dyskutować na ich temat.

CSGO FFA

CSGO DD2

CSGO MIRAGE

CSGO ARENA

CSGO FFA DM

CSGO DD2 DM

CSGO AWP

CSGO GG

CSGO RETAKES

CSGO DD2 OLD

CSGO HNS

CSS FFA

CSS DD2

DO ZROBIENIA

• Przez  Feynman
      W tym temacie możecie składać propozycje map do wgrania na serwer. Proszę to robić przez podanie linku do danej mapy. Mile widziane będzie również napisanie jej nazwy.

Prosimy unikać map:
      zbyt dużych (>40MB po spakowaniu) zbugowanych z reklamami  
      Zalecany format wiadomości
      Nazwa mapy: Link:  
  • Popularny